Jesteś tutaj > Strona główna > Dokument

Program

Autor/Źródło

Małgorzata Latko

Instytucja

Szkoła Podstawowa nr 75 z Oddziałami Integracyjnymi

Ocena dokumentu:

Przedmiot (etap edukacyjny)

Wychowanie fizyczne (Szkoła ponadgimnazjaln)

Obszar edukacyjny

Wychowanie fizyczne i edukacja dla bezpieczeństwa (wychowanie fizyczne, przysposobienie obronne/edukacja dla bezpieczeństwa)

Inne dokumenty użytkownika

Sportowy Okrągły Stół

Autor zdjęcia: MAŁGORZATA LATKO, Opis: DEBATUJEMY!!!!
SOS
SOS
SOS
SOS
Tagi: debata,

Dnia 15 listopada podczas Sportowego Okrągłego Stołu uczniowie mieli okazję wziąć udział w debacie na temat lekcji wychowanie fizycznego. Wypełniali ankietę która zawierała 14 pytań m.in. co chciałbyś zmienić w lekcjach w-f, co zniechęca cię do udziału w lekcjach wf-u. Po skończonej pracy dzieci miały okazję wypowiedzieć się na temat swoich odczuć, wrażeń, uwag związanych z tematem ankiety. Byłyśmy zaskoczone przebiegiem dyskusji. Uczniowie chętnie zabierali głos, wypowiadali się, atmosfera była przyjazna .Ogólnie SUPER!!!!!!WIĘCEJ TAKICH SZCZERYCH ROZMÓW Z UCZNIAMI!!!!

Po analizie odpowiedzi nasuwają się następujące wnioski:

-wszyscy uczniowie lubią i chętnie ćwiczą na lekcjach wychowania fizycznego i jedynym powodem niećwiczenia jest zwolnienie po przebytej chorobie

-98%uważa , że są to lekcje potrzebne i ważne dla zdrowia

-dyscyplinami, które najbardziej lubią są :siatkówka, piłka ręczna, piłka nożna

-99% uważa, że nic nie należy zmieniać w naszych lekcjach w-f

 

Nasi uczniowie w swoich uwagach napisali, że chcą więcej rywalizacji międzyklasowej, zwłaszcza turnieji sportowych i tanecznych.

W związku z tym już w środę( 20 listopada 2013 )odbędzie się na dużej sali gimnastycznej turniej siatkówki klas 6-tych a w poniedziałek (25 listopada 2013) turniej klas 5-tych.Trzymajcie kciuki!!!!!

Dodatkowo (21 listopada 2013)organizujemy MINI PLAYBACK SHOW ,BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  

Mapa